Воскресенье
19.05.2024
07:37
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Історії - Страница 2 - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Смелянский форум ©rich » Общий » Литература » Історії
Історії
JeniferДата: Вторник, 04.03.2008, 01:27 | Сообщение # 16
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
Взрослые никогда не поймут своих детей. Если их малышь замкнут в себе, то они криками и побоями ничего не добьтся, они только сделают так хуже......Я много раз пытался покончить с этой гребанной жизнью. Мама меня никогда не понимала и не могла поддержать так как не знала что у меня случилось и я решил избавится от всех проблем путем самоубийства, но меня постоянно спасали. скажете что плохо старался??? Нет, просто в этом мире я нужен кому-то и этот кто-то просто меня любит........а все это случается от непониманий, безответной любьви, смерти любимого(-ой) человека.......много есть причин из-за которых возникают ДЕПРЕССИИ и появляются в светлых головах детей мысли о смерти и способы как это сделать!!!! Но мой всем совет: "не делайте этого никогда, даже не пробуйте, вы нужны в этом мире кому-то, если вы считаете что не нужны, тогда задумайтесь о том что есть человек, который вас ценит и не хочет страдать из-за вашей смерти!!!"

"...Я видел, как небо раскололось на две половины
и я остался смотреть, как на кончиках твоих пальцев расцветают красные цветы...И камнем броситься вниз от безысходности наших взглядов..." (Jane Air - Сестра Милосердия)
 
NRGmAnДата: Вторник, 04.03.2008, 17:30 | Сообщение # 17
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
Quote (Jenifer)
"не делайте этого никогда, даже не пробуйте, вы нужны в этом мире кому-то, если вы считаете что не нужны, тогда задумайтесь о том что есть человек, который вас ценит и не хочет страдать из-за вашей смерти!!!"

-в мну в самого така думка


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ПоZZитиФщица))Дата: Вторник, 04.03.2008, 20:56 | Сообщение # 18
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Блін, Jenifer, так кульно написав, аж таракани по шкірі побігли!!! Повністю з тобою згодна!!!Думки реальні і дійсно воно так є в житті...

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
JeniferДата: Вторник, 04.03.2008, 23:47 | Сообщение # 19
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
я написал из собственного опыта и.......БОЛЬШОЕ ВАМ ВСЕМ СПАСИБО

"...Я видел, как небо раскололось на две половины
и я остался смотреть, как на кончиках твоих пальцев расцветают красные цветы...И камнем броситься вниз от безысходности наших взглядов..." (Jane Air - Сестра Милосердия)
 
ПоZZитиФщица))Дата: Вторник, 29.04.2008, 22:56 | Сообщение # 20
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
ось, не знаю чиє це, але написано дуже красиво...

Если уходишь - уходи, не оборачивайся и ни в коем случае не возвращайся. Никогда.
Если любишь - будь рядом и не давай поводов для слёз.
Если чувствуешь - скажи и не терзай смутными догадками и головоломками... Да, я люблю загадки, но я так же люблю, когда всё ясно и понятно...
Если приручил меня - не отпускай руку и не бросай в темноте спотыкаться о холодные стены.
Если смотришь на меня - не отводи смущённо взгляд и не уходи. Мне будет темно без твоих глаз.
Если даёшь надежду - не разочаровывай и не отнимай эту тонкую ниточку иллюзий...
Если стараешься не думать обо мне - ты уже обо мне думаешь...


Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
The_Ghost_In_The_FogДата: Понедельник, 05.05.2008, 22:32 | Сообщение # 21
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
ПсихоАналіз кажете)))))))
То методика старого доброго Зігмунда, того що Фрейдом був, стала даром. Хм... Цікаво відколи це?! Чи то може я знову не розумію цей світ, чи то ви притулили це слово не туди куди треба.
Чим погано те, що життя деяких людей складають лише чорно-білі кольори? Мені взагалі із усіх кольорів потрібні лише 4. Чорний, білий, червоний та синій; ну звісно і їх відтінки. А навіщо більше?
Чим погано те, що люди замикаються у своєму світі? Створюють собі світ, в якому їм хотілося б жити, і потім там живуть. Якщо вони його будують значить він їм потрібний. Так скажіть навіщо лізти і знищувати його? Ви справді вірите, що від цього їм краще?
Чим погано, що людина зачиняється і не хоче знати цей світ? Той світ, що знаєте ви. Може він їй не цікавий. Ну людина звісно, не повністю закрита, це просто не можливо. Вона закривається від тих проявів світу які їй не потрібні.

****************************************************************************

Добавлено (05.05.2008, 22:32)
---------------------------------------------
...Світ де ніколи не сходить сонце, світ мороку і страждань, світ порожнечі. Тяжким, вбивчим тягарем давить чорне, неймовірно глибоке чорне небо, окутане мертвими хмарами, що без перестану плачуть над землею проклятих. Де, як хижак, за спиною крадеться постійне, нестерпне відчуття безнадійності, яке породжують циклопічні руїни міст Некрополісів. Механічні Вавилони, роз'їдені чумою хаосу, залишилися без своїх богів. Моторошні готичні храми, чиї піки безжалісно ріжуть плоть небес, самотньо споглядають вічність. Лиш симфонії вітру, породжені диявольськими органами у виконанні безумних фантомів наповнюють цей світ звуками. Яскраві спалахи блискавок, що в несамовитому відчаю вириваються з небес у надії дати хоч краплю світла, через мить навіки зникають. Холодна, мокра земля, яка більше не в змозі дати життя, може тільки нести на собі відбитки минулих часів. Мертві, понівечені від нестерпного болю дерева простягають свої руки і немов би у останньому пориві благають про звільнення від тортур. Чорні густі тіні, що постійно переховуються за надгробними плитами і склепами, завмерли у очікуванні бодай найменшого променя світла, який звільнить їх від гнітючої темряви, в якій вони безслідно розчинилися. Безшумні, густі ріки мороку стали останнім місцем спочинку померлих мрій і надій колишніх мешканців цього світу, котрі навіки залишили їх у забутті. Безформенні жахливі химери безцільно блукають між спустошених образів реальності залишаючи після себе у повітрі присмак психозу, що повільно та впевнено проникає в нутро і як отрута з'їдає залишки свідомості. Жодний демон, наскільки б безумним він не був, ніколи не повернеться в те місце де навіть полум'я пекла безслідно згасло не витримавши крижаного дотику порожнечі. Немає жодної надії знайти тут бодай якийсь доказ життя. Смерть давно вже зібрала свій урожай і навіки залишила ці місця, бо навіть для неї вони занадто гнітючі і нестерпні. Тут не відчувається плин часу бо він зупинився з тих часів коли життя безслідно зникло. Привиди, що постійно самотньо блукають серед цвинтарів і темних коридорів порожніх будинків у пошуках втраченого, безслідно розчиняються при спробах наблизитись до них. Інколи починає здаватися, що це просто жахливий сон, але ця ілюзія швидко минає. Бездонні прірви відчаю, що постійно накатують велетенськими хвилями стирають залишки відчуття реальності. Безцільні пошуки у надії знайти вихід мимоволі приводять до роздумів про забуття. Пусті благання у порожнечу лиш міцніше в'їдають розуміння безвихідності. Мимоволі починаєш розуміти, що смерть не дає свободу, відчуття щастя, не відправить тебе у кращий світ, але забере усе те, що нестерпним, титанічним тягарем повністю знищує тебе і змушує ховатися від невимовно жахливої вічності. Тоді і приходить розуміння чому вічне життя зветься прокляттям, а смерть най ціннішим даром, що може бути дарований живій істоті. Ніякий біль не в змозі бути порівняний з цілковито вічною самотністю. Жахливий фатум заточив у цьому світі лише одну істоту, залишивши її без надії на смерть одвічно скитатись у крижаній самотності і споглядати застиглу мить нескінченності...


And we shall see...

Сообщение отредактировал The_Ghost_In_The_Fog - Понедельник, 05.05.2008, 22:33
 
Смелянский форум ©rich » Общий » Литература » Історії
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz