Воскресенье
19.05.2024
01:29
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Самотність - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Смелянский форум ©rich » Общий » Обо всём » Самотність
Самотність
ПоZZитиФщица))Дата: Пятница, 29.02.2008, 23:51 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Що для вас це означає? важаєте ви себе самотньою людиною чи ні? Чи бали колись самотніми?

Привет, Котёнок Мяу! В твоих глазах отражается небо… Можно я посижу на карнизе рядом с тобой и также посмотрю в окна напротив?..
Да, письма в никуда – это лучше, чем невысказанные слова… Это период одиночества, через который мы все проходим. Кто-то блуждает по нему дольше, кто-то меньше. Но без этого никак нельзя. Может быть, он для того и нужен, чтобы потом больше ценить человека, с которым можно посидеть за чашечкой кофе, доверяя ему свои какие-то дурацкие или прикольные мысли; или, прочитав чьё-то письмо, понять, что есть где-то родственная твоей душа; или обрадоваться неожиданному телефонному звонку, который превратит твой серый мир в цветущий сад. Я очень хочу, чтобы все мы надеялись, что такой человек всё-таки позвонит, напишет и придёт в нашу жизнь…
Котёнок Мяу, приходи, и мы посидим на моём карнизе. Может быть, мы увидим другие звёзды, но мне кажется, что вид на одиночество похож со всех окон, дворов и крыш…


Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
NRGmAnДата: Суббота, 01.03.2008, 12:21 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
ммм... цікаве запитання...
якщо цілкм рахувати, то я не думаю,що я самотня людина... на мою думку, бувають моменти (ну, і в мене самого), що ти відчуваєш себе самотнім. буває навіть такий період (проміжок часу), що хочеться побути самотнім, порозмірковувати над чимось...
саму самотність можна (думаю) розглядати з декількох сторін:
САМОТНІЙ, -я, -є. - Людина, яка не має близької (-их) собі людей(наприклад, родини, друзів і теде і тепе). мені здається, що це ніби такий стан людини(ніби якась властивість яку ти усвідомлюєш)


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ПоZZитиФщица))Дата: Вторник, 04.03.2008, 21:26 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
В мене щодо самотності немає однозначної думки, адже іноді самотність я просто ненавиджу, мені хочеться бути комусь потрібною, розуміти, що я не одна. А іноді хочеться, до болі хочеться самотності. Просто сісти, закритися в кімнаті, вмикнути улюблену музику і бути тільки наодинці з собою...

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
JeniferДата: Вторник, 04.03.2008, 23:50 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
я считаю что это состояние человека. По моему никого нет одинокого в мире, есть человек, который все равно знает или любит того или другого

"...Я видел, как небо раскололось на две половины
и я остался смотреть, как на кончиках твоих пальцев расцветают красные цветы...И камнем броситься вниз от безысходности наших взглядов..." (Jane Air - Сестра Милосердия)
 
ПоZZитиФщица))Дата: Среда, 05.03.2008, 19:32 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
до речі згодна. адже немає такої людини, яку б ніхто не любив в цьому світі. все рівно кожний комусь потрібний.

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
NRGmAnДата: Четверг, 06.03.2008, 11:34 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
я з вами погоджуюсь!

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ПоZZитиФщица))Дата: Четверг, 06.03.2008, 12:12 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
biggrin і ми з тобою!

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
JeniferДата: Пятница, 07.03.2008, 00:57 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
иначе и быть не может

"...Я видел, как небо раскололось на две половины
и я остался смотреть, как на кончиках твоих пальцев расцветают красные цветы...И камнем броситься вниз от безысходности наших взглядов..." (Jane Air - Сестра Милосердия)
 
ПоZZитиФщица))Дата: Пятница, 07.03.2008, 19:54 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
адже це - наше життя!

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
im_GДата: Пятница, 28.03.2008, 22:27 | Сообщение # 10
Famous
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 2
Статус: Offline
кожна людина рано чи пізно хоче побути насамоті., а інколи хочеться просто, не заплановуючи, в один момент, повернутися, нікому нічого не сказавши і поїхати туди, де тебе ніхто не знає...

..але, на жаль, цей світ такий тісний...
хоча(!) якшо захотіти - можна все.

наприклад, я зараз в амстердамі. і мене ніхто не знає і не бачить... я тільки всіх бачу.

...<<грибочки-грибочки.. ла ла ла>>


«The world will never be the same once you've seen it through the eyes of Forrest Gump.»
 
The_Ghost_In_The_FogДата: Воскресенье, 04.05.2008, 03:40 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Самотність, моя рідненька)))
Вона постійно зі мною. Є мало людей у присутності яких я не залишаюсь самотнім. В більшості таких випадків я що є, що мене нема. Скоріше нема. Я десь у іншому місці. Сам... хм... дивно... А ще я обожнюю ніч! Чому? Бо тоді я точно сам. Всі сплять, ніяких звуків, ніхто не ходить, не стука, не кричить - це так чудово. Можна читати спокійно книжки. Малювати. Закрити очі і слухати музику. Самотність це мабуть не слабкість, а сила. Не кожен зможе бути сам, а тим паче не кожен цього прагне. Люблю пусті вулиці. Щоб не було нікого, ні людей ні машин. Іще люблю дощ, тоді люди теж розповзаються по своїм домівкам і вулиці стають пусті. Люблю лазити по такій погоді. Ще люблю бути на природі і водночас на самоті. Хоча це можливо тому, що нема людей з якими я хотів би розділити свою самотність. Незнаю...
Я навіть на цю тему написав маленький твір. Навіяний дощем за вікном, меланхолічно-депресивним настроєм і звісно творчістю My Dying Bride альбомом The Light At The End Of The World.


And we shall see...
 
Смелянский форум ©rich » Общий » Обо всём » Самотність
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz