Воскресенье
19.05.2024
08:58
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Стилі одягу - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Смелянский форум ©rich » Общий » Женский форум » Стилі одягу (Хто що полюбляє???)
Стилі одягу
ПоZZитиФщица))Дата: Суббота, 22.03.2008, 21:22 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Особисто мій стиль одягу в основному залежить від настрою. Інколи це повністю спортивний чи вуличний стиль, іноді романтичний чи класичний, все залежить від мене. А от як у вас, любі мої дівчатка??? happy

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
im_GДата: Пятница, 28.03.2008, 22:59 | Сообщение # 2
Famous
Группа: Проверенные
Сообщений: 15
Репутация: 2
Статус: Offline
я не можу дати точне визначеня своєму стилю: спортивний він чи класичний. одягаю те, що подобається і те, в чому мені комфортно. люблю різнокольорові речі. те, в чому ти одягнений, мають відображати твій настрій, в чому погоджуюсь з ПоZZитиФщица)).
Не люблю коли кажуть "да, я стильний і модний".. стильна людина не та, яка рветься за останніми тенденціями моди, а та, яка робить свою моду і стиль сама.


«The world will never be the same once you've seen it through the eyes of Forrest Gump.»
 
GLuhov@Дата: Пятница, 28.03.2008, 23:15 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 237
Репутация: 1
Статус: Offline
А я не сильно поважаю моду найкрутіших кутюрьє!Я більш люблю виділятися!

Життя - це найдивовижніше з того, що ми колись небудь мали!
 
Містер_ІраДата: Суббота, 05.04.2008, 22:22 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 2
Статус: Offline
А я захоплююсь стилем "ампір". Якщо хто не знає, то це стиль,у якому одягалися чоловіки XIX - XX століття. Тобто фраки, циліндри, краватки-метелики та іші всякі прикольні штуковини.....Але я так не вдягаюсь(поки-що), бо соромно просити у батьків одяг на такі дурниці(як вони і більшість отчуючих вважають)..... dry

І серед людей більше копій, ніж оригіналів...(Пабло Пікассо)
 
GLuhov@Дата: Понедельник, 07.04.2008, 16:17 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 237
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Містер_Іра)
як вони і більшість отчуючих вважають

Якщо ти сміло будеш себе почувати у цьому, то і навколишнє середовище буде вважати це креативним подвигом, на який спроможен далеко не кожен! wacko


Життя - це найдивовижніше з того, що ми колись небудь мали!
 
NightwishДата: Четверг, 05.06.2008, 14:27 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
RokGirl, хм...я понимаю что это авторское право..но твой ник чуть по другому должен писатся....хотя...не мне решать..

Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
Смелянский форум ©rich » Общий » Женский форум » Стилі одягу (Хто що полюбляє???)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz