Воскресенье
19.05.2024
10:35
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Гопи або просто бикота - Страница 3 - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Смелянский форум ©rich » Общий » Ночьная жизнь » Гопи або просто бикота (Яке у вас до них відношення?А у них до вас?)
Гопи або просто бикота
TuPyEmoДата: Понедельник, 28.04.2008, 22:22 | Сообщение # 31
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Та фото дуже крута)))) А на рахунок гопыв і быкоти - що тут скажеж... Вони повсюду!!! Вони нас всіх ненавидять... А гопеси презирають... З ними нічого не вдієш... Вони є, були і будуть... І взагалі, гопи - крута субкультура... Нам про них навіть у школі розповідають... sad Коли слухаєш аж плакати хочеться... Я бачив одну гопессу в рімні з закльопками - тільки замість закльопок СТРАЗИИИИ і ремень червоний... ЖАХХХХ, НЕНАВИДЖУ... angry До речі, Іра актуальна тема...

Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
NRGmAnДата: Вторник, 29.04.2008, 11:08 | Сообщение # 32
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
Quote (TuPyEmo)
І взагалі, гопи - крута субкультура...

взагалі то це анти-культура, а точніше, це навіть і не культупа


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
Містер_ІраДата: Вторник, 29.04.2008, 13:52 | Сообщение # 33
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 2
Статус: Offline
А ми з TuPyEmo любим гопиків)))І не соромимся їм це казати...Можливо, скоро навіть це десь напишем! smile

І серед людей більше копій, ніж оригіналів...(Пабло Пікассо)
 
TuPyEmoДата: Вторник, 29.04.2008, 15:39 | Сообщение # 34
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Що це культура - то це точно... А от вони субкультура чи анти-культура кожен вирішує по своєму... Я з тобою повністю згоден Містер_Іра, ))) Потрібно про них десь написати, людям показати в всій їхній красі)))

Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
GLuhov@Дата: Вторник, 29.04.2008, 20:57 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 237
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (NRGmAn)
це навіть і не культупа

Вполне согласна, NRGmAn!Они ничего не стоят в этой жизни!!!!!!!Разве что только розовых подряпаных ногтей и разнацветных страз!!! cool


Життя - це найдивовижніше з того, що ми колись небудь мали!

Сообщение отредактировал NRGmAn - Среда, 30.04.2008, 21:39
 
The_Ghost_In_The_FogДата: Среда, 07.05.2008, 00:51 | Сообщение # 36
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну знаєте, я б їх саме до явних представників культури і відніс би. Або якщо не прямих представників, то хоча б до одної з гілок. Вони є наслідком „культурної” діяльності, я б сказав дітьми стандартів суспільної системи. До антикультур відносяться панки. Вони ведуть боротьбу проти тієї ж суспільної системи на користь анархії, тим самим відкидають цінність будь-яких проявів культури. Ну і аж ніяк гопи не відносяться до поняття субкультури. Тут і пояснювати немає чого.

And we shall see...
 
NightwishДата: Четверг, 05.06.2008, 14:26 | Сообщение # 37
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
гг...а я б отнесла их к способу жизни..пушто именно настояшие гопники это не то что какойто малолетка тет 13-15...это уже люди которым от 30 и больше..которые не раз сидели и знают кого можно гопнуть а от кого можно потом получить по заслугам..так что это и не субкультура и не антикультура и не есче чтото...
и это те люди которые не "станут перед законом на калени"...так что лучше с ними не встречатся лицом к лицу...


Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
Смелянский форум ©rich » Общий » Ночьная жизнь » Гопи або просто бикота (Яке у вас до них відношення?А у них до вас?)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz