Воскресенье
19.05.2024
06:05
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Ну це я... - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Смелянский форум ©rich » Общий » Знакомства » Ну це я...
Ну це я...
TuPyEmoДата: Суббота, 26.04.2008, 23:52 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Привіт! smile !!!!!!!!!! Пишу вам це вдуге (бо першого разу вибило)... Звати мене Влад! Учуся в Ліцеї на другому курсу!!!! Вважаю себе емо... Але ні, не попсовим(в рожево-чорному лахмітті)!!!!! Взагалі, я дуже позитивна людина(на мою думку)!!! Люблю різну якісну музику, наприклад 30 secons to Mars, AFI, Stigmata, Fall out boy, My Chemical Romance, Evanescence, System of a Down!!!!!! Ненавиджу Токіо Хотел, бо вони папса галімая!!!!!!!! Маю дві вишиванки, моя гордість(бабуся сама вишивала)!!! Але одна з ним мені по-пупа, тому її не ношу. А інша класна, мені дуже подобається!!!! Взагалі вважаю себе патріотом!!! Дуже люблю South Park... Колись проходив тест на їхньому сайті - я Стен... Але Картмєн найкращий. В мене мяка іграшка Кєнні... І був значок, але я його загубив в Житомирі bash
Ось декілька моїх фото - одна з них зроблена в жовтні, інша декілька днів тому... Вибачте, якщо не написав чогось, забув... Бажаю всім гарного настрою!!!!!!!
Прикрепления: 1426208.jpg (368.0 Kb) · 9993112.jpg (582.3 Kb)


Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
NRGmAnДата: Воскресенье, 27.04.2008, 10:55 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
ну, привіт... TuPyEmo...
будемо знайомі, мну звати NRGmAn(та ти сам бачиш), а в реальному житті (між батьками і знайомими) мене називають Льоха... хоча не проти бути Глібом...бу-го-га=)
коротше, приємно познайомитись!


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
TuPyEmoДата: Воскресенье, 27.04.2008, 14:41 | Сообщение # 3
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Привіт! smile

Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
Містер_ІраДата: Воскресенье, 27.04.2008, 14:47 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 2
Статус: Offline
Ці емачі задрали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Бугога...Привіт!Міг и і сказати, що зареєструвався)

І серед людей більше копій, ніж оригіналів...(Пабло Пікассо)
 
TuPyEmoДата: Воскресенье, 27.04.2008, 18:38 | Сообщение # 5
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Ага.... )) Привіт!!!! Вони повсюду!!!!!!!!! Вибач, не було часу... Для тих кому цікаво: я ДУЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ люблю екстрім(і журнал також)!!!!!!! Займаюся брейк-дансом, досить таки давно. Колись катався на скейті. Ще займаюся файєр-шоу(коли людина крутить шаріки на цепках які горять)!!!!! Отака-от я людина!!!! tongue

Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
Містер_ІраДата: Воскресенье, 27.04.2008, 19:16 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 2
Статус: Offline
ТС..........................................

І серед людей більше копій, ніж оригіналів...(Пабло Пікассо)
 
ПоZZитиФщица))Дата: Воскресенье, 27.04.2008, 21:38 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
biggrin Привіт, TuPyEmo, будемо знайомі!!! Я так бачу, що наш чудовий форум поступово розвивається, рада що є нові користувачі!!!! Ти написав, що любиш позитив, я також його люблю - ну це і по ніку видно ^_^, та й музику гарну слухаєш). Думаю, що ми з тобою подружимося smile До речі, зі святом тебе))))

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
NightwishДата: Понедельник, 28.04.2008, 20:09 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
охх..чума)Гг tongue

Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
NSDДата: Понедельник, 28.04.2008, 20:24 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
Привет,как дела?

Жизнь-это игра, игра без правил!!!

Сообщение отредактировал NSD - Понедельник, 28.04.2008, 20:25
 
Emo4kAДата: Понедельник, 28.04.2008, 20:26 | Сообщение # 10
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 117
Репутация: 4
Статус: Offline
Здарова Влад!!!Как жизнь???Почему не пишеш,не звониш???

СиГареТы зАмЕНяЮТ слЕзЫ,нО не ГубяТ ЭмОЦии...
 
TuPyEmoДата: Понедельник, 28.04.2008, 20:44 | Сообщение # 11
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Привіт усім!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile
Quote (ПоZZитиФщица)))
Я так бачу, що наш чудовий форум поступово розвивається, рада що є нові користувачі!!!! Ти написав, що любиш позитив, я також його люблю - ну це і по ніку видно ^_^, та й музику гарну слухаєш). Думаю, що ми з тобою подружимося До речі, зі святом тебе))))

[color=purple]Ну може і подружимося))) Як тебе завати??? Нік гарний до речі!!! Тебе також зі святом))) Аби, тільки, погода була-б покраще(((


Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
Emo4kAДата: Понедельник, 28.04.2008, 20:51 | Сообщение # 12
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 117
Репутация: 4
Статус: Offline
Оооооуууу,ты меня игнорируеш????

СиГареТы зАмЕНяЮТ слЕзЫ,нО не ГубяТ ЭмОЦии...
 
ПоZZитиФщица))Дата: Понедельник, 28.04.2008, 20:54 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Привіт))) Так, погода не дуже, а ось за поздоровлення дякую! smile Мене звати Аня, меня 15, я навчаюся в 5 школі, хочеш більше дізнатися - зайди до мене в тему) Як в тебе справи??? О, до речі, в тебе кульний шарф))) biggrin

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
TuPyEmoДата: Понедельник, 28.04.2008, 20:58 | Сообщение # 14
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
За шарф дякую))) Справи - нормально)) Тільки СУМНО!!!!! Заходив до тебе в тему - кул))) А шарф(твій) - вааще атпад)))) happy

Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
Emo4kAДата: Понедельник, 28.04.2008, 21:00 | Сообщение # 15
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 117
Репутация: 4
Статус: Offline
Ну Влад!!!Я те вспомню.... cool

СиГареТы зАмЕНяЮТ слЕзЫ,нО не ГубяТ ЭмОЦии...
 
Смелянский форум ©rich » Общий » Знакомства » Ну це я...
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz