Воскресенье
19.05.2024
04:03
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Субкультури - Страница 2 - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Смелянский форум ©rich » Общий » Молодёжные движения » Субкультури (Неформали:))
Субкультури
NightwishДата: Пятница, 19.10.2007, 19:02 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
а мне тоЖ))))) smile tongue

Добавлено (Сегодня, 19:02)
---------------------------------------------
я забыла добавит--ггГ))гГ)бу) tongue


Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
NRGmAnДата: Суббота, 20.10.2007, 11:38 | Сообщение # 17
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
Nightwish, ок!як хочеш))) biggrin

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
NightwishДата: Суббота, 20.10.2007, 20:02 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
тоесть?)
smile


Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
LornaДата: Суббота, 20.10.2007, 21:30 | Сообщение # 19
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 678
Репутация: 5
Статус: Offline
А я его ненавижу!!! tongue :p tongue

Билана всмысле...)


Жизнь нужнО прОжить так, чтОб наверху удивились и сказали:"А ну пОвтОри!!!"



Сообщение отредактировал Lorna - Суббота, 20.10.2007, 21:31
 
Люблю_БиланаДата: Суббота, 20.10.2007, 21:56 | Сообщение # 20
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 10
Репутация: -3
Статус: Offline
Ты кто ?
 
NightwishДата: Суббота, 20.10.2007, 22:03 | Сообщение # 21
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
так..без угороз))

Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
LornaДата: Суббота, 20.10.2007, 23:56 | Сообщение # 22
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 678
Репутация: 5
Статус: Offline
Nightwish, NRGmAn, А я тозя хочу мороженого biggrin

Жизнь нужнО прОжить так, чтОб наверху удивились и сказали:"А ну пОвтОри!!!"

 
NRGmAnДата: Воскресенье, 21.10.2007, 12:33 | Сообщение # 23
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
Nightwish, ти не проти щоб з нами пішла Lorna?

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
NightwishДата: Понедельник, 22.10.2007, 23:56 | Сообщение # 24
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
NRGmAn че Lorna ка не пристаеть?гг

Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
NRGmAnДата: Вторник, 23.10.2007, 12:10 | Сообщение # 25
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
бо вона мене хоче відбити від тебе!!!

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
LornaДата: Вторник, 23.10.2007, 12:20 | Сообщение # 26
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 678
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (NRGmAn)
бо вона мене хоче відбити від тебе!!!

roll Да,а че я незнала об этом suspect


Жизнь нужнО прОжить так, чтОб наверху удивились и сказали:"А ну пОвтОри!!!"

 
NRGmAnДата: Вторник, 23.10.2007, 12:46 | Сообщение # 27
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
мать склірозік)))
не обіжайся, я шуткую))) smile smile smile


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
NightwishДата: Среда, 24.10.2007, 00:12 | Сообщение # 28
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
а што это правда?а када мы успели ну тип зблизицо или как..ну NRGmAnты понял))ГГ

Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
NRGmAnДата: Среда, 24.10.2007, 16:01 | Сообщение # 29
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
ого! ти що не помнеш де ти мну згвалтувала...(блін, завжди до цього доходить... wink )
ІМО
Останні десятиліття, як гриби після дощу в Україні та інших пост радянських країнах, почали з’являтись різноманітні субкультури. Більша частина яких являється відлунням своїх західних сестер.
Взагаліто з того часу, як рухнув залізний занавіс, суттєвих змін не відбулось взагалі. Дозвольте обяснити механізм:
Спочатку десь-там за “бугром”, якиїсь стиль виривається в перед – в музиці, моді, літературі, тощо. Через деякий час він доходить і до нас.
В основному молодь (тому що вони найбільш вразливі до нових вражень і небояться перемін) починають вивчати нову моду, напрям музики а також саму субкультуру, до якої це належить. Непроходить і місяця, як метрополітени, вулиці кишать одинаково вдягнутими людьми; мп3 сервера, буквально завалюються скороспілими групами-одноденками, в магазинах появляється нова дискографія, та атрибутика. І люди які цим займаються стараються лишень поскоріше скосити побільше грошей на новій хвилі моди. Форуми та гостьові книги заповняються палкими дебатами. Створюються фан клуби новоспечених ідолів.
В той самий час від загальної маси відділяються люди, які рахують, що вони є “тру” – істині фанати руху, а інші це просто позери, люди які в котрий раз підряд, гоняться за модою. Десь з боку проходить істина ідеологія стилю, тільки окремі тези, з яких вириваються і віддаються на потіху в широкі маси, що викликає в свою чергу зворотню реакцію, тобто прихильників, або навпаки ненависників певної субкультури.
В загальному все це не є дуже важливим. Тому що проходить певний час, пів року – рік і хвиля йде на спад. Все проїдається і як спасіння, із-за “бугра” знову летить нова хвиля, потік нової моди... Бескінчений круг.
Останнє з чим довелось зіткнутись - Емо.
Емо – скорочення від емоційний, - стиль музики, що виник в середині 80-х років із хард року. За час існування сильно змінився і урізноманітнився. Храктерними ознаками Емо-стилю є надривний вокал з діапазоном від крику до плачу і стогону.
В залежності від напрямку, музика може бути мелодійною і повільною з вклиненням жорстких гітарних рифів або жорсткою і динамічною, аж до “стіни шуму”. У творчості підіймаються питання, що відрізняються від звичайної тематики класичного року. Майже всі-пісні носять глибокий лірично-романтичний характер.
Стиль одежі: це чорні (темні) обтягуючі джинси, фтболка (сорочка, світер), яскравих тонів також на них можуть бути зображені яскраві персонажі різноманітних мультиків. Можливі рокерські кльопані ремні, напульсники.
Взуття: кеди, красовки.

Добавлено (Сегодня, 16:01)
---------------------------------------------
“Почтальйонська” сумка (сумка з ручкою через 1не плече). Для дівчат також стрічки у волоссі, різноманітні заколки. Також важливою річчю є різноманітність різних значків, брилків, побрикушок, на одежі, речах, руках, тощо. Основна кольорова гама: розовий, фіолетовий, чорний, білий, допускаються також й інші яскраві кольори.
Також деякі унікуми, красять нігті в чорний колір (як дівчата так і хлопці), також підводять очі чорним вугільним олівцем (як дівчата так і хлопці). І самий важливий елемент цього стилю, коса чолка на пів-лиця, яка закриває 1не око. Колірв волосся в основному йде чорний, можливі деякі варіації з розовим, пурпурним.
Емо-Кіда нетяжко виділити у натовпі, вони дійсно виділяються, але небільше ніж любий рокер в косусі (коротка шкіряна куртка) чи репер в широких штанах.
Смішніші за всіх це репери, тому що вони корчать з себе крутих чорних хлопців, хоча самі забувають, що в Україні є своє гетто, і його представники називаються гопниками.
Ідеологія. Спочатку ідеологія Емо-Кідів була навіть чимось близька до цінностей хіппі.
Основні положення: беззупинний пошук своєї другої половинки, кожне живе створіння, достойне любові. В ідеалі, Емо не повині вживати алкоголь, але якщо це і в якіїсь мірі спускалось і не сильно приверталась до цього увага то таке, як куріння, наркотики, синтетична їжа (хоча в теперішньому суспільстві вона залишилась основним продуктом) дуже строго засуджувалось субкультурою. А також головним є те що Емо-Кіди неповинні приховувати своїх емоцій, тобто бути прямими і відкритими.
А оскільки молодь яка почала переймати певні культури, недокінця розбиралась в них то вона і почала будувати невірні тези і знищувати основні положення субкультури і навязувати свої, “не приховувати своїх емоцій” – стало синонімом “портити настрій собі і всім оточуючим”. Відкрито висловлювати свої почуття, це стало лишень способом привернути увагу, самим простим і доступним із усіх способів, відомих підлітку. Із-за цього ісказилась реальність субкультури і стало лишень тезою те що усі Емо-Кіди мають плакати і що їх із-за їхнього зовнішнього вигляду, і тези що кожна жива істота має право на любов, що переросло в нікому непотрібні одностороні стосунки, хоча сама культура в ідеалі це відштовхує, переросло просто у те що деякі люди вважають, хлопців і дівчат нетрадиційної орієнтації.
І ще раз для усіх, хочу замітити свою глибоку переконаність у то, що неварто забувати про оригінальність, не варто губити себе. Навпаки, себе потрібно шукати. Можливо, методом проб і помилок, можливо, в темноті на милицях, але непотрібно забувати, що під модною стрижкою чи майкою з емблемою, десь там в середині є справжній ти! Живий, мислячий, неповторний.
І знайте, що кожна людина у першу чергу, сама собі субкультура.

Прикрепления: 2492876.jpeg (146.7 Kb)


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
LornaДата: Среда, 24.10.2007, 16:19 | Сообщение # 30
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 678
Репутация: 5
Статус: Offline
NRGmAn, Бе!!О це ти написав! bash Мабудь спеціально для мене с найтвіш tongue tongue tongue

Жизнь нужнО прОжить так, чтОб наверху удивились и сказали:"А ну пОвтОри!!!"

 
Смелянский форум ©rich » Общий » Молодёжные движения » Субкультури (Неформали:))
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz