Воскресенье
19.05.2024
09:43
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | ч!тка - Страница 6 - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 6 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Смелянский форум ©rich » Общий » Литература » ч!тка
ч!тка
ПоZZитиФщица))Дата: Понедельник, 14.04.2008, 20:48 | Сообщение # 76
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Я також "Мастера і Маргариту" читала, враження залишилися сильні... Та що згодна з Programmaster, прочитати варто!

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
NRGmAnДата: Вторник, 15.04.2008, 10:55 | Сообщение # 77
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
накінець вчора дочитав "Культ" Л.Дереш=)

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ProgrammasterДата: Вторник, 15.04.2008, 20:15 | Сообщение # 78
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
А у меня вчера был марафон - писал реферат по физике на тему "Роман Жуля Верна "Зелений промінь" очима фізика".
Если смотреть на роман с точки зрения физика - я просто потерял даром два с половиной часа. А если с точки зрения читателя - весьма неплохо. Любопытненькая такая история о любви. Давно собирался почитать Верна, правда, другие произведения - типа "2 000 лье под водой", "Вокруг света за 80 дней" и т.п.


I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

 
ПоZZитиФщица))Дата: Вторник, 15.04.2008, 21:10 | Сообщение # 79
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Якщо чесно, то Жюль Верна ніколи не читала. Буде час - може спробую Зараз дуже зацікавилася творчістю Шарля Бодлена, вірші настільки чипляють, що передати не можливо словами. "Перебуваючи у пеклі він марив білосніжними вершинами"...

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
ProgrammasterДата: Вторник, 15.04.2008, 21:15 | Сообщение # 80
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
О, мы по программе как раз Бодлера начали проходить. Начали - это значит, что записали его имя и что-то там из биографии нам рассказали (просто конец урока был, мы предыдущую тему закончили, и, чтобы не терять времени, начали новую). Надо будет тоже почитать - хотя я особой любви к поэзии не питаю...

I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

 
NRGmAnДата: Среда, 16.04.2008, 09:33 | Сообщение # 81
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
ммм...в мене вже є книга на примітці, яку я буду читати...це буде "Тринадцята легенда" Діани Сеттерфілд

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ProgrammasterДата: Среда, 16.04.2008, 18:24 | Сообщение # 82
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
NRGmAn, и где ты только книги берёшь? Таких авторов читаешь, о которых я никогда и не слышал...
Ладно уж Дереш - его тут один я не читаю smile А где ты эту Диану нашёл?!

P.S. Ну ты же понимаешь, что я шучу. Прикольно, что ты умудряешься откапывать что-то новое... Приятного чтения! wink


I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

 
NRGmAnДата: Четверг, 17.04.2008, 14:28 | Сообщение # 83
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
Programmaster, та я розумію=) в книжковому клубі замовляю=) smile biggrin wink

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ProgrammasterДата: Четверг, 17.04.2008, 16:26 | Сообщение # 84
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
Ммм, круто... Дорого?

I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

 
NRGmAnДата: Четверг, 17.04.2008, 21:26 | Сообщение # 85
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
Programmaster, неособливо...нормально=) преші 3 книги коштують разом 15 грн=)

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ProgrammasterДата: Понедельник, 21.04.2008, 22:37 | Сообщение # 86
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
Что-то тихо у нас тут, чуть ли не мрачно...
АУ! ЛЮДИИИ! Что читаем? cool
Я вот "Пикник на обочине" Стругацких почитываю... 74% уже прочитал! Класное произведение, не зря его считают шедевром!


I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

Сообщение отредактировал Programmaster - Среда, 23.04.2008, 20:53
 
ПоZZитиФщица))Дата: Среда, 23.04.2008, 21:06 | Сообщение # 87
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
smile чула про цю книгу, але, якщо чесно не читала. Programmaster, даси почитати???

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
ProgrammasterДата: Среда, 23.04.2008, 21:14 | Сообщение # 88
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
Всё! Дочитал "Пикник"! Правда, класная книга!
Думал, это про Чернобыль - ан нет! Немного похоже, но не про него. Тут Зона - это не место, поражённое радиацией от техногенной аварии, а территория, на которой устроили свой "пикник" пришельцы. Таких зон несколько, и все они непригодны для жизни. Экстремалы-сталеры вытаскивают из Зон разные вещички, как-то "этаки" (вечные аккумуляторы), "браслеты-вертячки" (вечные двигатели), "чёрные брызги" (красивые такие вещички, для украшений используются) и так далее... В общем, прибыльное местечко. И опастное...
Советую прочесть!


I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

 
The_Ghost_In_The_FogДата: Воскресенье, 04.05.2008, 02:38 | Сообщение # 89
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Так моя черга.
Значить Дереш. Знаємо, бачили, читали. Персонажі та події його книг Культ, Поклоніння ящірці та Намір частково пов’язані. Я б спочатку прочитав Поклоніння ящірці, а потім Культ (хоча вийшло навпаки), так можна передісторію деяких подій у Культі дізнатися. В Намірі ж головний герой колись був в компанії Феді (наче так звали того уй***а) котрий фігурує у Поклонінні ящірці. Звісно Поклоніння ящірці більш простий аніж інші книги такі як Культ, Трохи пітьми та Намір. Я маю на увазі більш „приземлений”. Тоді як Намір відкриває деякі філософські питання, які я ніде до нього не зустрічав. Мені там сподобалася фраза: „Я був ніким. І не мав нікого і нічого, щоб тяжіло за спиною і тягнуло назад. Я був непотрібний як тут, так і будь де. Яке дивне відчуття свободи.” Наче про мене написано... Трохи пітьми відкриває деякі цікаві подробиці людської психіки, цікава книжка якщо звісно зрозуміти її. Культ - ну це взагалі. Звісно цю книгу він без сумніву написав під впливом великого Говарда Філіпа Лавкрафта (одного з моїх улюблених письменників). Саме звідти Дереш „здер” темні планети, виміри хаосу, та жахливого Йог-Сатота. Архе, або ж Терезка та парабола мені не сподобався. Може у письменника була творча криза?! Більше я нічого не читав з його творчості. Також мені подобається читати твори Лорел Гамільтон. Вони позбавлені якихось філософськи думок, але почитати про вампірів, гулів, лікантропів, магію вуду, підняття мертвих та зомбі завжди цікаво. Легкі для мізків твори завжди дозволяють розслабитись і вникнути в цю незвичайну атмосферу „вампіризму”. Хоча місцями і трапляються „м’ясні” сцени, такі як у „Труп, що сміється”. Наступний буде Лавкрафт. Ну словами це не описати. Деякі його твори просто містичні, деякі дуже філософські, а деякі настільки шокуючі, що після них ще певний час ходиш і відчуваєш ту атмосферу яку він зміг висловити словами. Твори цього письменники настільки „великі”, що багато письменників користуються їх надбаннями. Безліч музикальних груп використовують у своїй творчості світ створений Лавкрафтом. Не винятком являються Cradle Of Filth. Багато їх творів основані саме на творчості цього письменника. Прямо таки прямим натяком на це є пісня Cthulhu Dawn. Не менш великим є інший мій улюблений письменник, чия творчість ще сильніше пов’язана з творчістю вище названої групи (яка є теж одна з моїх улюблених). Я коли тільки почав читати першу книгу цього письменника Книга крові 1, відразу зрозумів що це просто скарб. Серія книг під назвою Книг крові складаються з різноманітних розповідей. Я це словами просто не можу передати))) Однією з таких розповідей є розповідь під назвою Секс, смерть і сяйво зірок. Це просто шедевр неосяжних масштабів. Атмосферність його творів настільки сильна, що під час читання знаходишся у якомусь афекті. Я навіть їсти забував))) Також чудова книжка Плем’я пітьми. Саме у ньому розповідається про таємниці світу тих хто не живі, але й не мертві. Місцем їх переховування є підземні катакомби під цвинтарем міста привида Мідіан. Саме цю назву має один з альбомів Cradle Of Filth. Не важко зрозуміти чому, коли звісно читаєш цю книгу. А хто письменник так і не написав... Його ім’я Клайв Баркер. Звісно художньою літературою все не обмежується. Читаю філософську літературу, та трошки про певні розділи психології. Три самих класних мужика в плані філософії це ЛаВей, Ніцше і Вікернес (хоча і не з усім я з ними згодний).
Хух... думаю поки що хвате)))


And we shall see...
 
ProgrammasterДата: Понедельник, 05.05.2008, 19:28 | Сообщение # 90
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
Приветствую, The_Ghost_In_The_Fog, в рядах читателей на нашем форуме! Таки мы не единственные, кто читает книги. И это приятно happy

P.S. И почему вас всех так тянет на постмодернизм, философию и психологию?! Ну хоть бы один фантастику читал... (Это, конечно, шутка, но всё же - интересная закономерность. Я вообще тут не в тему получаюсь, со своими-то вкусами biggrin )


I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

 
Смелянский форум ©rich » Общий » Литература » ч!тка
  • Страница 6 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz