Суббота
18.05.2024
22:28
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Що ви думаєте стосовно смерті??? - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Смелянский форум ©rich » Общий » Обо всём » Що ви думаєте стосовно смерті??? (Чи замислювалися ви над цим???)
Що ви думаєте стосовно смерті???
ПоZZитиФщица))Дата: Пятница, 07.03.2008, 20:55 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
...Жити значить вмирати.Жити значить залишатися живим...(с)Любко Дереш "Намір".

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
NRGmAnДата: Понедельник, 14.04.2008, 14:50 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
ммм... незнаю навіть... можливо й виникають думки про суїцид, але на здійснення їх в мене немає сміливості... та й взагалі, думаю це дещо безглуздо... адже ти ж народився на Світ, не для того, щоб самому обірвати своє життя...
про смерть мені взагалі тяжко розмовляти...


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
ПоZZитиФщица))Дата: Четверг, 17.04.2008, 18:16 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
а знаєте, може над цим і не потрібно думати!!! створила тему, був якійсь філософсько-дивний настрій, а тут ніхто і не пише. може воно й добре!!!!! smile будемо всі жити довго і щасливо!!! посміхаймося, життя - чудова річ!!!! smile smile smile

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
TuPyEmoДата: Понедельник, 28.04.2008, 21:55 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
На мою думку, думати про смерть не потрібно... sad Потрібно старатись зробити своє життя краще, а коли в тебе є проблема не намагатися розв`язати її таким чином... Поплачуть над тобою рік, а потім забудуть(крім рідних)... Взагалі, потрібно жити в кайф))))))))))))))))))))))))))))

Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
NRGmAnДата: Вторник, 29.04.2008, 10:59 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
ммм...думаю... що не потрібно боятися смерті... адже це звичайне явище...

Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
TuPyEmoДата: Вторник, 29.04.2008, 15:44 | Сообщение # 6
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (NRGmAn)
ммм...думаю... що не потрібно боятися смерті... адже це звичайне явище...

Звичайно, смерті боятися не потрібно, вона прийде до кожного... Але не потрібно її прагнути... sad


Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
ПоZZитиФщица))Дата: Вторник, 29.04.2008, 19:04 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Що я думаю з цього приводу? Думаю, що без смерті немає життя, а без життя немає смерті. Але то все відносно, а жити треба сьогодні і тільки для себе. Все останнє - неважливо. Ми народилися, а значить повинні жити, повинні боротися і перемагати!

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
The_Ghost_In_The_FogДата: Воскресенье, 04.05.2008, 02:53 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
З вашого дозволу буду над цим всім цинічно сміятися)))
Що ви думаєте стосовно смерті? - Треба жити)))
Таке зухвальне твердження. Прям - ТРЕБА! Тобі сказано!
Або чим не гірше - Краще не думати.
***
будемо всі жити довго і щасливо!!! посміхаймося, життя - чудова річ!!!
***
Так... давно я так не сміявся))))))) хух...
Мені вже так набридло про це писати, щось комусь пояснювати. Хай кожний залишиться зі своїми ілюзіями.


And we shall see...
 
ПоZZитиФщица))Дата: Воскресенье, 04.05.2008, 11:18 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Знаєш, The_Ghost_In_The_Fog, а не потрібно нікому нічого пояснювати, мені здається всі все-рівно залишаться при своїх думках, адже світогляд в кожного різний і ми не маємо лізти в чуже життя. Я думаю по одному, ти по іншому. І так завжди і всюди... Так що.......

Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
The_Ghost_In_The_FogДата: Воскресенье, 04.05.2008, 16:15 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Я не мав на увазі, що постійно проповідую і нав’язую свою думку, як одну єдину правильну. Я мав на увазі, що набридло писати наукові „твори” у сотні слів (які потім ніхто і читати не захоче) про саму смерть як процес, що за нею слідує, суїцид, вбивства, та як усе це залежить від психіки, робити посилання на різну літературу, та будувати свої здогади. Ні, для себе я не втрачаю інтерес у даній темі. Мені вже просто набридло це пояснювати іншим, бо це марна трата часу з моєї сторони. Якби я міг потім знайти щось цікаве у ваших роздумах, але тиради пишу тільки я. Ваші ж думки одноманітні і підкріплені лише людським фактором, що цілком і повністю пов’язаний зі страхом до смерті. Пряме підтвердження слова:
***
а знаєте, може над цим і не потрібно думати!!! створила тему, був якійсь філософсько-дивний настрій, а тут ніхто і не пише. може воно й добре!!!!!
***
Роздуми, а особливо глибокі, викликають неприємне відчуття близькості цього невідомого, що коли-небудь станеться і з вами. Вам подобається життя, а тому смерть, як повна протилежність життю викликає у вас неприязнь. Мені не важко це розуміти. Бо у мене все точно так, тільки навпаки. Я ненавиджу роздуми про життя, вони приводять мене у відчай. Знову починаю... Навіщо?! Сам не знаю...
Розуміння, та сприйняття смерті залежить від психічного стану та багажу знань людини, і не просто знань, а знань саме у цій області.


And we shall see...

Сообщение отредактировал The_Ghost_In_The_Fog - Воскресенье, 04.05.2008, 16:18
 
ПоZZитиФщица))Дата: Суббота, 10.05.2008, 17:01 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 449
Репутация: 3
Статус: Offline
Знаєш, от чомусь читаючи твої повідомлення в цій темі, у мене виникає в голові одна фраза - "Жизнь по большому счёту ничем не отличаеться от смерти. А почему же ты не умрёшь, - спросили у меня... Да потому, что разницы никакой..."
Quote (The_Ghost_In_The_Fog)
Бо у мене все точно так, тільки навпаки. Я ненавиджу роздуми про життя, вони приводять мене у відчай.

Добре, роздуми про життя викликають в тебе відчай. А що дають тобі роздуми про смерть?


Убивая в себе свою жизнь не печалься - ты в другом вновь сторицей её обретёшь©ПоZZитиФщица))
 
ProgrammasterДата: Воскресенье, 01.06.2008, 22:41 | Сообщение # 12
Лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 58
Репутация: 1
Статус: Offline
Жить мне особо незачем (хотя, конечно, не хочется огорчать тех, кто дорог мне и кому дорог я), и умереть я не боюсь, но, с другой стороны, я не собираюсь умирать очень просто. Жизнь - борьба, и буду бороться до конца, пусть даже поражение предсказано со стопроцентной вероятностью...

I'm always right. This time I'm just even more right than usual.

Linus Torvalds
http://www.mail-archive.com/linux-kernel@vger.kernel.org/msg83284.html

 
Смелянский форум ©rich » Общий » Обо всём » Що ви думаєте стосовно смерті??? (Чи замислювалися ви над цим???)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz