Воскресенье
19.05.2024
11:27
 
Смелянский форум
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Стиль - Смелянский форум ©rich | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Смелянский форум ©rich » Общий » Мужской форум » Стиль (Кожний чоловік повинен теж мати свій особистий стиль)
Стиль
NRGmAnДата: Четверг, 01.05.2008, 10:32 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Группа: Узурпатор
Сообщений: 1667
Репутация: 14
Статус: Offline
ммм...в цьому топі, можна обговорити свій стиль. ви запитаєте саме "чого"? одягу, стилю життя...і тЕдЕ і тЕпЕ...

Добавлено (01.05.2008, 10:32)
---------------------------------------------
ммм... ну, особисто я вдягаюся, як мені подобається...ніхто не повинен комусь вказувати, як вдягатися.... у всіх ріхні смаки... хто зі мною згоден?


Pere-Lachaise
Всегда приходит время, когда нужно дать чему то умереть и позволить родиться новому...©Shap!k
нет ни любви, ни дружбы есть токо взаимовыгода©Vaka
 
TuPyEmoДата: Суббота, 17.05.2008, 17:53 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 89
Репутация: 1
Статус: Offline
Повністю згоден)) smile Я також одягаюсь, як мені подобається... І я вважаю, що потрібно експерементувати над стилями, щоб не бути одноманітним...)))

Добавлено (17.05.2008, 17:53)
---------------------------------------------
Люди, тут що ніхто не хоче розповісти про свій стиль??? Чи всі одягаються по-стереотипам?????? Гггг.... Мабуть туточки всі гопарі)))) happy happy happy


Погана та людина, що нiчого не знає, та й не прагне що-небудь дiзнатись. Адже у нiй об'єднались у єдине два пороки.
Абуль-Фарадж
 
NightwishДата: Пятница, 30.05.2008, 15:25 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 783
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (TuPyEmo)
Мабуть туточки всі гопарі))))

дадада) happy


Ваше мнение мне глубоко враждебно, но за Ваше право его высказать я готов пожертвовать своей жизнью...
 
keefulokДата: Вторник, 01.10.2019, 23:30 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
прикольно
 
Смелянский форум ©rich » Общий » Мужской форум » Стиль (Кожний чоловік повинен теж мати свій особистий стиль)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Используются технологии uCoz